Diğer gönderim yöntemleri ile kıyaslandığında moto kurye hizmetlerinin farkını ortaya çıkaran en temel özelliğimiz gönderimler için belirlemiş olduğumuz fiyatlar olmaktadır. Ancak bunun ötesinde Büyükçekmece kurye firması olarak bizi farklı bir noktaya koyan en temel özelliğimiz ise bizi sürekli olarak tercih etmekte olan müşterilerimiz için belirlediğimiz özel fiyatlardır. Getirmiş olduğumuz abonelik sistemi sayesinde daha çok işletmelerin, fabrikaların ve çeşitli sektörlerden ofislerin arasında bulunduğu pek çok kurum ve kuruluşla sürekli olarak çalışırken çok daha uygun fiyat teklifleri ile hizmet verebiliyoruz. Karşılık güven doğrultusunda kurmuş olduğumuz bu bağlantılarda müşterilerimizin kendilerine hizmet verecek kuryeyi belirlemeleri de mümkün olabilmektedir.

Moto Kurye Fiyatlarını Ne Belirler?

Abonelik sistemi herhangi bir gönderim sırasında kurum, kuruluş ve kişilerin herhangi bir kuryeyi arıyor olmasının zahmetinden onları kurtararak doğrudan kendilerine hizmet verecek firmaya ulaşmalarını sağlarken Büyükçekmece moto kurye firması olarak bizleri de uzun zamandır çalışmakta olduğumuz müşterilere en kısa sürede ulaşmamızda yardımcı olmaktadır. Abonelik sisteminin sunduğu fiyat ayrıcalıklarının dışında yine çok ekonomik rakamlarla siz müşterilerimize hizmet verirken belirli noktalara dikkat ederek moto kurye hizmetlerimizin fiyatlarını belirliyoruz. Bunlar arasında gönderimi yapılacak evrak ve eşyanın ulaştırılacağı mesafenin uzaklığı fiyatın belirlenmesindeki en temel etken olmaktadır. Hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için bizlerle hizmet alma aşamasından önce bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Uzak Mesafeler için En Avantajlı Hizmet: Moto Kurye

Firmamız Büyükçekmece motor kurye firması olarak faaliyet gösterirken müşterilerimiz tarafından en çok şehir içi gönderimlerde sıklıkla tercih edilen bir firma olmaktadır. Çalışmalarımızda bunun ortaya çıkmasında şehir içindeki yoğun trafikten sıyrılarak güvenli ve acil teslimat yapabilecek şekilde bir hizmetin ortaya konması önemli olurken aynı zamanda müşterilerimizin bizden talepleri doğrultusunda da bu durum kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Moto kurye firması olarak ekonomik fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerin tamamını yine aynı şekilde uzun mesafeli gönderimler için de sağlıyoruz. Bu noktada nerelere gönderim yapabileceğiniz noktasında firmamızla iletişime geçerek doğrudan bilgi alabilirsiniz. Bizler de bu görüşmeler sırasında fiyata dair bilgilerimizi de sizlere verebiliriz.